اسفند.07

آپشن خودرو Skypine

Skypine Car accessories and touch screen system

سیستم های صوتی تصویری و امنیتی خودرو برند اسکای پین ساخت کره (مونتاژ چین). خرید مدرن ترین و بهترین آپشن های ماشین از جمله مانیتور اندروید خودرو، سیستم پوش استارتر و کیت کامل کیلس استارتر “Skypine” موجود در فروشگاه کالا 100.

کیلس استاتر اسکای پین

کیلس استارتر و یا پوش استارتر نوعی آپشن پر کاربرد بر روی خودرو های نسل جدید می باشد که با استفاده از آن کلید و سوئیچ های قدیمی حذف و درب خودرو با استفاده از ریموت و در بسیاری از موارد بصورت هوشمند با نزدیک شدن مالک به ماشین قفل و یا باز نی گردد.

از جمله سایر امکانات کیلس استاتر اسکای پین می توان به حذف سوئیچ روشن / خاموش ماشین و جای گزینی با دمکه پوش استارت اشاره نمود.

خرید کیلس استارت خودرو با ریموت مشکی و برد طلایی برند اسکای پین اصلی
خرید کیلس استارت خودرو

امکان روشن و خاموش کردن خودرو از فواصل دور یکی دیگر از قابلیت های این مجموعه پر کاربرد و آپشن خودرو است که به ویژه در فصول سرد سال بسیار قابل توجه می باشد زیرا با استفاده از این قابلیت می توان ماشین را قدری پیش از حرکت و از راه دور جهت گرم شدن انجین روشن نمود.

خرید آپشن اسکایپین

خرید آپشن اسکایپین
خرید آپشن اسکایپین

فروشگاه آپشن خودرو اسکای پین اولین و معتبر ترین نمایندگی محصولات اسکایپین در ایران و خاورمیانه میباشد و کلیه محصولات خودرویی و سیستم های امنیتی اتومبیل را از این برند مطرح بدون واسطه و با تضمین بهترین قیمت و اصالت کالا مستقیم و در کوتاه ترین زمان به دست مشتریان گرامی می رساند.

 

مشاهده موارد بیشتر در پیج اینستاگرام کالا100

خرید محصولات اسکای پین

 

شما هم ممکن است بپسندید